Версия для печати

Жіноча збірна України з біатлону провалила естафету на етапі Кубка світу в Хохфільцені

Жіноча збірна України з біатлону провалила естафету на етапі Кубка світу в Хохфільцені

Сьогодні в австрійському Хохфільцені в рамках етапу Кубка світу в програмі естафети. На жаль, наша жіноча команда, яку ми раніше завжди бачили у фаворитах, цього разу відверто підвела, виборовши лише сьоме місце.Якщо ще на першому етапі Наталії Бурдизі з хорошою стрільбою вдалося передати естафету Юлії Джимі в групі лідерів, то у самої Юлі не пішла перша ж стрільба лежачи, коли українці довелося бігти штрафне коло.

На другу стрільбу Юля прийшла аж 15-ю з-понад хвилинним відставанням від лідера. Щоправда, стоячи Юля стріляла чисто і вибігла зі стадіону вже 12-ю, однак понад хвилинне відставання від росіянки, яка йшла першою, збереглося.

 Ольга Абрамова прийняла естафету від Юлі 11-ю. На першій стрільбі лежачи Ольга промахнулася двічі і вийшла зі стадіону 13-ю уже з-понад півтори хвилинним відставанням. На стрільбі стоячи  Ольга Абрамова промахувалася один раз, але вибігла зі стадіону також лише 13-ю з відставанням від лідера хвилину і 17 секунд.

До честі Ольги, вона потужно пройшла останню частину дистанції і передала естафету Валентині Семеренко уже 9-ю, а відставання від лідера складало трохи більше хвилини.

 Валя Семеренко після одного промаху на стрільбі лежачи зуміла вийти на 7-е місце і скоротити відрив від лідера. До слова, лідер саме під час цієї стрільби помінявся. Якщо до цього росіянки впевнено лідирували, то стрільба лежачи не пішла Катерині Глазиріній, якій довелося бігти штрафне коло. А в лідери вийшли німецькі біатлоністки. І саме після цієї стрільби в групу лідерів увірвалася збірна Білорусії, завдяки потужному бігу Даші Домрачевої.

На жаль, під час стрільби лежачи лідер української команди  Валя Семеренко промахнулася двічі і це не дозволило їй увійти в групу лідерів і поборотися за медалі. Щоправда, по дистанції Валя перегнала росіянку і фінішувала сьомою.

А от збірна Німеччини вже свого шансу не упустила і впевнено перемогла. Інтрига залишалася у боротьбі за друге та третє місце. Даша Домрачева після останньої стрільби відставала на 9 секунд від Вероніки Віткової, яка йшла другою. По дистанції Даша догнала чешку і виборола для Білорусі срібну медаль. Віткова з відставанням в одну секунду від Даші виборола Чехії третє місце.

Всі результати гонки тут.

Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
13.12.2014 (14:00) / Ікар
Чому збірна провалила естафету? Провалила естафету росіянка Глазиріна. Попередні старти показали, що нашим швидкість треба набирати. Джима виступила погано. Від кого, а від неї не очікував кола. Без штрафного кола ми були би 4-6. Так що виходить і провалу немає.
Ответить
13.12.2014 (14:58) / Орест
Нуууу, провал за результатом таки є. сорі, але сьоме місце можна назвати провалом.
Ответить
13.12.2014 (15:32) / Ікар
Враховуючи результати Олімпіади - так. Але вже немає Лени, Віти. Скільки разів Абрамова бігла в складі естафети на єтапі КС? Брак досвіду. Проте я чеков штрафного кола скорше від Абрамової. Провалу немає, тому що подіуму нам ітак не світило.
Ответить
Добавить комментарий
Ваше имя:

CAPTCHA:


Введите символы (без пробелов), которые изображены на картинке

Ваше сообщение:


Добавить комментарий
вакансии ruby engineer киев сонник онлайн мюзикл Прогноз на три дня в Уфе тут
© 2017, tvzona.org .
Всі права захищені. Все права защищены. Использование материалов сайта tvzona.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылок) на tvzona.org.
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, которая содержит ссылки на другие источники в любом виде запрещены.
338 - 99 - 102