Версия для печати

Президент Федерації біатлону Бринзак виправдав тренування української збірної в Росії проблемами з Шенгенськими візами

Президент Федерації біатлону Бринзак виправдав тренування української збірної в Росії проблемами з Шенгенськими візами

Як ми повідомляли , не зважаючи на військове протистояння між Україною та Росією на Сході нашої країни і окупацією загарбниками нашої території, українська збірна провела тренувальну передсезонну «вкатку» в російській Тюмені.


Телеканал «Новини24» випустив в ефір критичний сюжет з цього приводу. І дійсно, важко зрозуміти, коли між двома країна фактично триває війна і окупація росіянами українських територій визнана владою багатьох країн Світу та Міжнародними структурами, українська команда їде в стан ворога на тренування. Це був лейтмотив сюжету телеканалу «Новини24».

Офіційний сайт опублікував коментар з цього приводу президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака.

Володимир Бринзак пояснив, що українці поїхали в Росію вимушено і однією з причин було обмеження в часі для перебування в Шенгенській зоні для українських біатлоністів.

«Журналіст каналу "Новини 24» дзвонив мені з цього приводу, і я, як мені здається, досить доступно пояснив, що ми вперше поїхали на «вкатку» в Росію виключно вимушено. Зрештою, навіть з точки зору часових поясів тренуватися в Європі було б вигідніше. Але згідно з новими правилами Євросоюзу, перебування в Шенгенській зоні можливо для нас тільки протягом 90 днів за кожні поточні шість місяців. І якби ми на «вкатуватися»поїхали в Норвегію , то не змогли б виступити на чемпіонаті світу в Фінляндії. Або змушені були б пропускати етапи Кубка світу, бо на той момент у нас було б вже 129 днів перебування в Шенгені, в результаті чого загрожувала б депортація. Але чомусь моє пояснення в сюжет телеканалу не потрапило.

Повторюся, у нас не було іншого виходу, окрім як прийняти таке рішення. У кожному разі, спортсмени тут абсолютно ні при чому: вони зобов'язані з'явитися на збір туди, куди їх викликає федерація. Якщо вже й задавати питання з цього приводу - то Міністерству у справах молоді та спорту або Федерації біатлону України, а ніяк не спортсменам або тренерам », -- заявив Володимир Бринзак і додав, що вважає цей телесюжет замовним.

На фото: Володимир Бринзак.

Фото: tvzona.org

Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
21.11.2014 (13:27) / Виктор Берест
Брешет сволочь!
Ответить
21.11.2014 (13:32) / Орест
Який нафіг Шенген??? Нехай він це пояснить нашим хлопцям в окопах!! Їхнім матерям!
Ответить
21.11.2014 (13:54) / Алекс
В стране война,гибнут стрелки-патриоты,а тут приплетают обьяснялку про какую-то высшую цель победить в спортивных стрелялках.Да еще и платить агрессору за аренду полигона и т.д. Брынзак что-то не понимает.Гнусно это.
Ответить
21.11.2014 (14:09) / Ігор Лазарович
Важко навіть уявити, щоб у другу Світову війну якась радянська спортивна команда поїхала на тренувальний збір до фашистської Німеччини.
Ответить
21.11.2014 (14:14) / Палыч
Алекс, вряд ли сборная Украины платила за сбор россиянам. Я думаю, что всё обошлось "на шару". Более того, кто то с руководства Федерации или Мин спорта даже мог получить определённый откат от россиян, которые пребывание сборной Украины в России подали в своих СМИ под политагитационным соусом. Мол, какая такая война?, вот украинцам в России как нравится и плевали они на Европу. Ведь именно под таким соусом и была статья на российском Чемпионе. А наши или просто повелись на уловку, или (что ещё хуже) продались.
Ответить
21.11.2014 (14:27) / Віктор
Проблеми необхідно вирішувати,а не шукати причини
Ответить
Добавить комментарий
Ваше имя:

CAPTCHA:


Введите символы (без пробелов), которые изображены на картинке

Ваше сообщение:


Добавить комментарий
работа специалистом по ВЭД в Одессе имя оксана Моника Карнен Смотри здесь погоду в Томске на 5-7 дней тут
© 2017, tvzona.org .
Всі права захищені. Все права защищены. Использование материалов сайта tvzona.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылок) на tvzona.org.
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, которая содержит ссылки на другие источники в любом виде запрещены.
3239 - 99 - 102