Версия для печати

Кільчицький переміг в індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU в Австрії

Кільчицький переміг в індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU в Австрії

Сьогодні в рамках чергового етапу Кубка IBU в австрійському містечку Обертіллах проходять індивідуальні гонки серед чоловіків та жінок.
Першими на трасу вийшли чоловіки. За Україну стартували: Віталій Кільчицький, Володимир Семаков,  Руслан Ткаленко та Дмитро Русинов.

Після першої стрільби кращим з українців був Семаков, який відстрілявся чисто і займав 11-у сходинку. Також з чистою стрільбою 16-е місце після першої стрільби  займав Русинов. Кільчицький з одним промахом йшов лише 47-м, а Ткаленко аж з трьома промахами посідав 109 місце.

Після другого вогневого рубежу Володимир Семаков так само з чистою стрільбою був вже четвертим. Віталій Кільчицький, відстрілявши без промахів, піднявся на 8-у сходинку. Русинов промахнувся двічі і опустився на 42-е місце. Після другої стрільби ще два промахи в свій пасив записав Ткаленко і посідав 101-е місце.

Третій вогневий рубіж знову був щасливим для Кільчицького і Віталій вже піднявся на третє місце. Не пішла третя стрільба Семакову і він з двома промахами опустився на 31-е місце. Русинов після чистої третьої стрільби трохи піднявся і посідав 34 місце. Ткаленко мав на третьому вогневому рубежі ще один промах і посідав 94-е місце.

Остання стрільба була вирішальною для Віталія Кільчицького і він не підвів. Відстрілявшись чисто, він вийшов на перше місце з доволі великим відривом від суперників. Уже перетнувши фінішну лінію, Віталій спостерігав, хто із суперників може показати кращий результат. Найбільша небезпека йшла від  росіянина Петра Пащенка, який стартував в останній групі. Після третьої стрільби Пащенко йшов сьомим і відставав від Віталія на 20 секунд. Четверта стрільба також у росіянина була чистою і він показував вже другий результат відразу за Кільчицьким, однак відставання складало вже 32 секунди.

Як виявилося згодом, Пащенко не тільки не покращив результат Віталія, але й поступився другим місцем австрійцю Свену Гроссеггеру. Таким чином, Кільчицикй став чемпіоном, австрієць другим і росіянин третім.

На жаль, під час четвертої стрільби ще по два промахи допустили Семаков та Русинов, що не дозволило їм зайняти високі місця. Семаков фінішував 40-м, а Русинов 49-м. Ще з одним промахом у пасиві після четвертої стрільби на 84-у місці закінчив гонку  Руслан Ткаленко.

Всі результати гонки тут

Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
16.12.2014 (13:22) / Ікар
Нарешті Віталік порадував нас. Молодець, дякуємо за перемогу!!!
Ответить
16.12.2014 (13:26) / Орест
Ага! Віталька маладца!!! :)
Ответить
Добавить комментарий
Ваше имя:

CAPTCHA:


Введите символы (без пробелов), которые изображены на картинке

Ваше сообщение:


Добавить комментарий
системный аналитик работа Днепропетровск лев топ мультиков Прогноз для Омска здесь http://avtosale.ua/
© 2017, tvzona.org .
Всі права захищені. Все права защищены. Использование материалов сайта tvzona.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылок) на tvzona.org.
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, которая содержит ссылки на другие источники в любом виде запрещены.
3224 - 99 - 102