Версия для печати

Екс-тренер жіночої збірної України Королькевич йде з посади тренера і російської збірної

Екс-тренер жіночої збірної України Королькевич йде з посади тренера і  російської збірної
Колишній старший тренер жіночої збірної України з біатлону, а нині старший тренер жіночої збірної Росії з біатлону Володимир Королькевич оголосив, що залишає свою посаду.
«Тіхонов, член правління СБР, мене вже відправляє у відставку. Можу тільки сказати, що довго йому чекати не доведеться. Це однозначно мій, як тренера збірної, заключний сезон. Тому не треба мене відправляти у відставку. За два роки я дожив до того, що мене ніколи не опускали так низько. І в плані допінгу, і в плані позбавлення тренерської ліцензії. Я залишився в цьому році, тому що обіцяв. У мене були хороші пропозиції в плані роботи, але, враховуючи договір, я вирішив ще рік відпрацювати. Те, що зараз відбувається, не вписується ні в які рамки", -- повідомив Королькевич сайту sports.ru.

Він також додав, що не має наміру йти з біатлону і перейде в іншу команду.

Цікаво, про яку команду каже Володимир Королькевич. Навряд чи це буде Україна, бо з нашої команди він пішов з гучним скандалом. Нагадаємо, що Королькевич готував наших дівчат до Олімпіади в Сочі, однак за 8 місяців до самої Олімпіади раптово перейшов тренувати жіночу збірну Росії. Королькевич тоді ж в інтерв'ю тому ж таки sports.ru стверджував, що працював з українською федерацією за усною домовленістю. При цьому сказав, що президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак не розрахувався з ним за п'ять місяців.

У свою чергу Ворлодимир Бринзак газеті "Спорт-Експрес в Україні" розповів, що Королькевича росіяни заманили "високими цифрами". 

"У нас з ним була усна домовленість про підготовку команди до Ігор у Сочі, але, на жаль, фахівець не дотримав слова, залишивши жінок напередодні олімпійського сезону. Втім, по-людськи Володимира Борисовича я можу зрозуміти: його спокусили високими цифрами. Тому тут більше питання до порядності нового радника президента Союзу біатлоністів Росії Валєрія Польховського. За 8 місяців до Олімпіади зірвати з місця тренера іноземної команди - і я, і більшість інших керівників не могли б дозволити собі подібного", -- сказав Бринзак.

Як відомо, член правління Союзу біатлоністів Росії Олександр Тіхонов розкритикував роботу Королькевича через провальні виступити російських біатлоністок.
Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
Добавить комментарий
Ваше имя:

CAPTCHA:


Введите символы (без пробелов), которые изображены на картинке

Ваше сообщение:


Добавить комментарий
вакансии автослесаря Харьков сонник волны Игорь Шмаков Погода на три дня в Томске здесь http://avtosale.ua/
© 2017, tvzona.org .
Всі права захищені. Все права защищены. Использование материалов сайта tvzona.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылок) на tvzona.org.
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, которая содержит ссылки на другие источники в любом виде запрещены.
3169 - 99 - 102