Версия для печати

Сестры в украинском биатлоне - традиция?

Сестры в украинском биатлоне - традиция?

Сестры Полещиковы о себе и биатлоне.

Большой шум среди болельщиков биатлона подняла фраза Оксаны Хвостенко о том, что она занимается с двумя сестрами из России стрелковой подготовкой. 


Фамилии названы небыли. Конечно же, из-за слова "сестры" легко сделать вывод, что речь шла о Юле и Оле. Но это не так. Чтобы внести ясность в этот вопрос и прекратить всяческие догадки, предлагаем болельщикам интервью сестер Полещиковых, данное во время проведения чемпионата Украины в феврале этого года закарпатской газете "РІО".

Ужгородка Юлія Полєщікова здобула бронзу на Чемпіонаті України.

Біатлон є найзахоплюючішим зимовим видом спорту. Про це свідчать і відвідування змагань із біатлону багатьма вболівальниками і рейтинг телетрансляцій з біатлонних чемпіонатів. І якщо досі закарпатці показували більш-менш пристойні результати з того ж таки фристайлу, то біатлонних традицій у нас не було ніколи. Але, як виявилося, зовсім недавно до України з Росії повернулися дві уродженки Ужгорода, сестри Ольга та Юлія Полєщікови. Дівчата вже показують пристойні результати, тому можна сміливо сказати   — Ужгород стає біатлонним містом. 

Ми зустрілися з сестрами Полєщіковими на біатлонній базі в «Тисовці», на Львівщині, де проходив Чемпіонат України з біатлону, і дівчата з радістю з нами поспілкувалися. 

Після того, як ви з’явилися в українській команді, на форумах в Інтернеті дехто сердито заявляє, що Україна бере до себе російських легіонерів. У вас яке громадянство? 
Юля: Ніякі ми не легіонери, у нас українське громадянство. 
Оля: Так, у нас українські паспорти. 

— Ви щойно повернулися з Росії, а свій рідний Ужгород пам’ятаєте? 
Юля: Звичайно! Наша сім’я виїхала до Росії, коли нам уже було по 8 років. Ми ж навіть в школу в Ужгороді ходили. 
Оля: Більше того, ми спочатку вчилися в третій школі, а потім в дев’ятій. Все чудово пам’ятаємо. 

— А біатлоном ви почали займатися уже в Росії? 
Юля: Так, ми жили в Іжевську, а там дуже сильна лижна та біатлонна школи. А потім переїхали в Ханти-Мансійськ, про біатлонну славу якого говорити не доводиться (на момент інтерв’ю саме в Ханти-Мансійську проходив Чемпіонат світу з біатлону). 

— А чому на Чемпіонаті країни ви заявлені як представники Харківщини, а не Закарпаття? 
Оля: На жаль, в Закарпатті немає біатлонної бази, нема де займатися, нема тренерів. Нам запропонували тренуватися на Харківщині, де є відповідні умови та фахівці. 

— Біатлоністи здебільшого перебувають на зборах та численних змаганнях і все-таки в перервах між зборами та змаганнями ви живете в тому ж таки Харкові? 
Юля: В перервах між тренувальними зборами та змаганнями ми приїжджаємо до Ужгорода і живемо у нашої бабусі. 
Оля: Ужгород наше рідне місто і поза спортом наш дім там. 

Цього ж таки дня у змаганнях зі спринту на 10 км Юля Полєщікова здобула бронзову нагороду серед юніорів. Дівчата дуже талановиті й у них ще все попереду. Ми впевнені, що їхні достойні виступи стануть поштовхом до популяризації біатлону серед закарпатців.

Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
Добавить комментарий
Ваше имя:

CAPTCHA:


Введите символы (без пробелов), которые изображены на картинке

Ваше сообщение:


Добавить комментарий
вакансии фотографа в Харькове новости дня в украине сегодня Эмили Дешанель Краснодар и все что с ним связано бу автобазар ивано-франковск
© 2017, tvzona.org .
Все права защищены. Использование материалов сайта tvzona.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылок) на tvzona.org.
Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, которая содержит ссылки на другие источники в любом виде запрещены.
2396 - 99 - 102